Onze juweelexperten

Wij staan ter beschikking om al uw vragen te beantwoorden en u te assisteren bij uw aankoop. Ons commerciële team bestaat uit meerdere nationaliteiten en spreekt meerdere talen. Vind hieronder uw persoonlijke adviseur of selecteer één van onze showrooms die u graag wil bezoeken.

BAUNAT Amsterdam

Olivia Smulders

Nederlands, Engels

olivia@baunat.com

+31629344552

BAUNAT Antwerpen

Gerd Van de Vel

Engels, Frans, Nederlands, Spaans

gerd@baunat.com

+32479343044

BAUNAT Antwerpen

Haimin Lin

Mandarijns, Frans, Engels, Nederlands

haimin@baunat.com

+32485663652

Wechat: haiminlin93

BAUNAT Düsseldorf

Fabienne Rauw

Engels, Frans, Nederlands, Duits

fabienne@baunat.com

+32479647899

BAUNAT Genève

Katrien Lescrenier

Engels, Frans, Duits, Nederlands

geneve@baunat.com

+41766047180

BAUNAT Hong Kong

Wanwan Xu

Mandarijns, Cantonees, Engels, Frans

wanwan@baunat.com

+852 6060 4420

Wechat: mynameisww

BAUNAT Knokke

Shanou Recoulès

Engels, Frans, Nederlands

shanou@baunat.com

+32 498 67 17 29

BAUNAT Londen

Nicholas de Wilton

Engels

nicholas@baunat.com

+44 7719 989 282

BAUNAT München

Benedetta Conestabile della Staffa

Engels, Duits, Italiaans

benedetta@baunat.com

+49 15257904551

BAUNAT Parijs

Léa Mantoux

Engels, Frans

lea@baunat.com

BAUNAT Parijs

Carla Protte

Engels, Frans

carla@baunat.com

BAUNAT Parijs

Carolina Frusca Braga

Engels, Frans, Italiaans

carolina@baunat.com

0033145533841

BAUNAT Shanghai

Jingyue Guo

Mandarijn, Engels

jingyue@baunat.com

+86 183 0877 5504

Wechat: SHBaunat

BAUNAT Zurich

Gudrun Malik

Duits, Frans, Engels

gudrun@baunat.com

+41766047180

BAUNAT Zurich

Nathalie Hörning

Duits, Engels, Frans, Portugees

nathalie@baunat.com

+41766047180

Baunat.com

Online webshop voor hoogwaardige diamantjuwelen. Bekijk al onze juwelen met diamant in onze online shop. Onze aanpak met ongeëvenaarde service stelt ons in staat u deze juwelen aan te bieden tegen excellente prijzen. www.baunat.com

©2008-2022 BAUNAT

All Rights Reserved - 粤ICP备16057796号-2

Kunnen we u helpen?
PERSONAL
ASSISTANT
Hallo mijn naam is Gerd.Kan ik u helpen?
Hallo mijn naam is Gerd.Kan ik u helpen?
Nabijgelegen showrooms
BAUNAT
Schupstraat 21
2018 Antwerpen