Om u beter van dienst te kunnen zijn maakt BAUNAT gebruik van cookies. Als u onze site blijft gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van deze cookies. Ik ga akkoord.

  • 5/5 on Trustpilot
  • 30 dagen bedenktijd
  • Meeste leveringen in 7 werkdagen
  • Gratis en verzekerde verzendingen
  • Ongeëvenaarde prijs/kwaliteit
  • 20 jaar garantie
  • 30 dagen bedenktijd
  • Meeste leveringen in 7 werkdagen
  • Gratis en verzekerde verzendingen
  • 20 jaar garantie
  • 5/5 on Trustpilot

Onze juweelexperten

Wij staan ter beschikking om al uw vragen te beantwoorden en u te assisteren bij uw aankoop. Ons commerciële team bestaat uit meerdere nationaliteiten en spreekt meerdere talen. Vind hieronder uw persoonlijke adviseur of selecteer één van onze showrooms die u graag wil bezoeken.

Amsterdam Branch Manager

Olivia Smulders

Nederlands, Engels

olivia@baunat.com

+31629344552

Düsseldorf Branch Manager

Fabienne Rauw

Engels, Frans, Nederlands, Duits

fabienne@baunat.com

+32479647899

Geneva Branch Manager

Katrien Lescrenier

Engels, Frans, Duits, Nederlands

geneve@baunat.com

+41766047180

Hong Kong Branch Manager

Wanwan Xu

Mandarijns, Cantonees, Engels, Frans

wanwan@baunat.com

+852 6060 4420

Wechat: mynameisww

London Branch Manager

Galia Kirilova

Engels, Italiaans, Bulgaars

galia@baunat.com

+447598778825

Paris Branch Manager

Jingjing Xu

Mandarijns, Frans, Engels

jingjing@baunat.com

+33677735928

Wechat: jingjing75016

Zurich Branch Manager

Gudrun Malik

Duits, Frans, Engels

gudrun@baunat.com

+41766047180

Senior Relationship Manager

Gerd van de Vel

Engels, Frans, Nederlands, Spaans

gerd@baunat.com

+32479343044

Senior Relationship Manager

Katrien Maes

Mandarijns, Engels, Nederlands

katrien@baunat.com

+32485527871

Senior Relationship Manager

Chloé Poupon-Dumontet

Frans, Engels, Italiaans

chloe@baunat.com

+33612425662

Diamond Jewellery Advisor

Sabina Nurbekova

Engels, Frans, Nederlands, Russisch

sabina@baunat.com

+32488320218

Diamond Jewellery Advisor

Haimin Lin

Mandarijns, Frans, Engels, Nederlands

haimin@baunat.com

+32485663652

Wechat: haiminlin93

Diamond Jewellery Advisor

Nathalie Hörning

Duits, Engels, Frans, Portugees

nathalie@baunat.com

+41766047180

Onze showrooms

Kies uw locatie

Baunat.com

Online webshop voor hoogwaardige diamantjuwelen. Bekijk al onze juwelen met diamant in onze online shop. Onze aanpak met ongeëvenaarde service stelt ons in staat u deze juwelen aan te bieden tegen excellente prijzen. www.baunat.com

©2008-2020 BAUNAT

All Rights Reserved - 粤ICP备16057796号-2