Om u beter van dienst te kunnen zijn maakt BAUNAT gebruik van cookies. Als u onze site blijft gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van deze cookies. Ik ga akkoord.

Ons Team

Wij staan ter beschikking om al uw vragen te beantwoorden en u te assisteren bij uw aankoop. Ons commerciële team bestaat uit meerdere nationaliteiten en spreekt meerdere talen. Vind hieronder uw persoonlijke adviseur of selecteer één van onze showrooms die u graag wil bezoeken.

Onze showrooms

Amsterdam · Antwerp · Düsseldorf · Genève · Hong Kong · Nice · Parijs · Mumbai · Zurich · Wereldwijd

Amsterdam Branch Manager

Amsterdam Branch Manager

Olivia Smulders

Nederlands, Engels

olivia@baunat.com

+31629344552
Geneva Branch Manager

Geneva Branch Manager

Katrien Lescrenier

Engels, Frans, Duits, Nederlands

geneve@baunat.com

+41766047180
Zurich Branch Manager

Zurich Branch Manager

Gudrun Malik

Duits, Frans, Engels

gudrun@baunat.com

+41766047180
Düsseldorf Branch Manager

Düsseldorf Branch Manager

Johanna Baumgartner

Duits, Engels, Frans, Spaans, Zweeds

johanna@baunat.com

+491635067983
Diamond Jewellery Advisor

Diamond Jewellery Advisor

Sara Six

Japans, Engels, Nederlands

sara@baunat.com

+32479208843
Hong Kong Branch Manager

Hong Kong Branch Manager

Wanwan Xu

Mandarijn, Cantonees, Engels, Frans

wanwan@baunat.com

+852 6060 4420
Wechat: mynameisww
Senior Relationship Manager

Senior Relationship Manager

Katrien Maes

Mandarijn, Engels, Nederlands

katrien@baunat.com

+32485527871
Senior Relationship Manager

Senior Relationship Manager

Sander Michiels

Engels, Frans, Nederlands, Duits

sander@baunat.com

+32474234471
Diamond Jewellery Advisor

Diamond Jewellery Advisor

Frédérique Vanhoutte

Engels, Frans, Nederlands, Spaans

frederique@baunat.com

+32494714766
Diamond Jewellery Advisor

Diamond Jewellery Advisor

Gerd Van de Vel

Engels, Frans, Nederlands, Spaans

gerd@baunat.com

+32479343044
Diamond Jewellery Advisor

Diamond Jewellery Advisor

Fabienne Rauw

Engels, Frans, Nederlands, Duits

fabienne@baunat.com

+32479647899
Paris Branch Manager

Paris Branch Manager

Jingjing Xu

Mandarijn, Frans, Engels

jingjing@baunat.com

+33677735928
Wechat: jingjing75016
Senior Relationship Manager

Senior Relationship Manager

Chloé Poupon-Dumontet

Frans, Engels, Italiaans

chloe@baunat.com

+33612425662
Diamond Jewellery Advisor

Diamond Jewellery Advisor

Sabina Nurbekova

Engels, Frans, Nederlands, Russisch

sabina@baunat.com

+32488320218
Baunat.com

Online webshop voor hoogwaardige diamantjuwelen. Bekijk al onze juwelen met diamant in onze online shop. Onze aanpak stelt ons in staat u deze excellente juwelen aan te bieden tegen onvergelijkbaar lage prijzen. www.baunat.com

©2008-2018 BAUNAT

All Rights Reserved - 粤ICP备16057796号-2