Om u beter van dienst te kunnen zijn maakt BAUNAT gebruik van cookies. Als u onze site blijft gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van deze cookies. Ik ga akkoord.

  • 5/5 on Trustpilot
  • 30 dagen bedenktijd
  • Meeste leveringen in 7 werkdagen
  • Gratis en verzekerde verzendingen
  • Ongeëvenaarde prijs/kwaliteit
  • 20 jaar garantie
  • 30 dagen bedenktijd
  • Meeste leveringen in 7 werkdagen
  • Gratis en verzekerde verzendingen
  • 20 jaar garantie
  • 5/5 on Trustpilot

Onze showrooms

Onze juweelexperten

Wij staan ter beschikking om al uw vragen te beantwoorden en u te assisteren bij uw aankoop. Ons commerciële team bestaat uit meerdere nationaliteiten en spreekt meerdere talen. Vind hieronder uw persoonlijke adviseur of selecteer één van onze showrooms die u graag wil bezoeken.

Amsterdam Branch Manager

Amsterdam Branch Manager

Olivia Smulders

Nederlands, Engels

olivia@baunat.com

+31629344552
Geneva Branch Manager

Geneva Branch Manager

Katrien Lescrenier

Engels, Frans, Duits, Nederlands

geneve@baunat.com

+41766047180
Zurich Branch Manager

Zurich Branch Manager

Gudrun Malik

Duits, Frans, Engels

gudrun@baunat.com

+41766047180
Hong Kong Branch Manager

Hong Kong Branch Manager

Wanwan Xu

Mandarijn, Cantonees, Engels, Frans

wanwan@baunat.com

+852 6060 4420
Wechat: mynameisww
Paris Branch Manager

Paris Branch Manager

Jingjing Xu

Mandarijn, Frans, Engels

jingjing@baunat.com

+33677735928
Wechat: jingjing75016
Senior Relationship Manager

Senior Relationship Manager

Katrien Maes

Mandarijn, Engels, Nederlands

katrien@baunat.com

+32485527871
Senior Relationship Manager

Senior Relationship Manager

Sander Michiels

Engels, Frans, Nederlands, Duits

sander@baunat.com

+32474234471
Senior Relationship Manager

Senior Relationship Manager

Gerd Van de Vel

Engels, Frans, Nederlands, Spaans

gerd@baunat.com

+32479343044
Senior Relationship Manager

Senior Relationship Manager

Chloé Poupon-Dumontet

Frans, Engels, Italiaans

chloe@baunat.com

+33612425662
Düsseldorf Branch Manager

Düsseldorf Branch Manager

Fabienne Rauw

Engels, Frans, Nederlands, Duits

fabienne@baunat.com

+32479647899
Diamond Jewellery Advisor

Diamond Jewellery Advisor

Sara Six

Japans, Engels, Nederlands

sara@baunat.com

+32479208843
Diamond Jewellery Advisor

Diamond Jewellery Advisor

Sabina Nurbekova

Engels, Frans, Nederlands, Russisch

sabina@baunat.com

+32488320218
Diamond Jewellery Advisor

Diamond Jewellery Advisor

Jennifer Huang

Mandarijn, Engels, Nederlands

jennifer@baunat.com

+32493670882
Wechat: jenniferyiwen
Diamond Jewellery Advisor

Diamond Jewellery Advisor

Ran Li

Mandarijn, Frans, Engels

ran@baunat.com

+33658717744
Wechat: umasouleah
Diamond Jewellery Advisor

Diamond Jewellery Advisor

Haimin Lin

Mandarijn, Frans, Engels, Nederlands

haimin@baunat.com

+32485663652
Wechat: haiminlin93
Diamond Jewellery Advisor

Diamond Jewellery Advisor

Carolina Frusca Braga

Engels, Frans, Italiaans

carolina@baunat.com

+33641157330
Baunat.com

Online webshop voor hoogwaardige diamantjuwelen. Bekijk al onze juwelen met diamant in onze online shop. Onze aanpak stelt ons in staat u deze excellente juwelen aan te bieden tegen onvergelijkbaar lage prijzen. www.baunat.com

©2008-2019 BAUNAT

All Rights Reserved - 粤ICP备16057796号-2